Prosinec 2016

Dovolená Krkonoše 2016 den druhý

18. prosince 2016 v 16:30 | Revl |  Cestování
Dovolená Krkonoše 20.8.2016-27.8.2016
Den Druhý
Musím podotknout, že máme velké štěstí, pokud jde o počasí. Máme většinou krásně počasí. Bohužel tento den, to po dlouhé době, co nám od rána začalo pršet. Vstávali jsme dost pozdě a vzhledem k tomu, že jsme byli unavení z předchozího týdne. Tak jsme se rozhodli udělat si odpočinkový den. Tudíž jsme dopoledne proflákaly u společenských her a odpoledne se vrátili k babičce a dědovy, kde jsme pak strávily zbytek dne. Večer jsme začali plánovat následující den. Nakonec jsme se rozhodli, že další den vyrazíme na Vrbatovu boudu.
Přeji hezký zbytek dne.

Revl

Dovolená Krkonoše 2016

14. prosince 2016 v 14:01 | Revl |  Cestování
Dovolená Krkonoše 20.8.2016-27.8.2016
Den první
A tak začal první den naší dovolené. Ráno jsme se nasnídaly a vyrazili směrem Nová Paka. Tam paradoxně byla naše první zastávka. Navštívit babičku a dědu, než pojedeme směr Špindlerův Mlýn. Přijeli jsme asi hodinu před obědem a tak jsme zůstali na oběd. A pak nakonec jsme zjistili, že je tam pouť a tak přeci hurá na ní! Sešli jsme se tam i s bratrancem Kubou a tetou a Májou. Nakonec jsme všichni zašli na kávu do cukrárny. Já si ještě předtím stihnul s bráchou a Kubou dát jedno pivo. Nakonec jsme se rozloučili a vyrazili směr ubytování.
Ubytování bylo opravdu luxusní. Asi nejlepší za poslední roky, co jsme byli a neutratili jsme za to majlant. Po vybalení věcí jsme se byli projít kolem místa, kde jsme byli ubytováni. Kousek od nás tekla řeka a ze začátku to bylo příjemné. Ale co si budeme povídat. Tekoucí voda bere energii a tak jsme den o de dne byli méně odpočatí.
Vrátili jsme se na ubytování, dali si večeři. A nakonec jsme šli hrát karty než se šlo spát..
A mě nezbývá nic jiného než popřát hezký zbytek dne

Revl.