Duben 2014

Napadli nevinného chlapce na koncertu Řezníka

16. dubna 2014 v 11:35 | Revl |  Něco jako deník
Takže všem přeji krásný den a hodně štěstí ať jste kdekoliv a děláte cokoliv. Dnes tu mám spíše takové pohoršení nad jedním Raperem. Nejde o nikoho jiného než o Řezníka.
Řezník
"Napadli nevinného chlapce na koncertu Řezníka. Zpěvák MC si ho nechal dotáhnout k podiu a kopnul ho do hlavy."
O této kontroverzní postavě jsem něco málo už slyšel. Ale nikdy jsem se moc nezajímal. Až do této chvíle. Po tomto incidentu, jsem si pustil jeho písničky. Konkrétně mi k tomu stačily dvě. Dál už jsem to ani nechtěl poslouchat. Upřímně by mě docela zajímalo, jestli ten člověk opravdu takový je, nebo jestli se natolik dokáže vžít do své role. Nebo jde jen o to proslavit se ať už v dobrém či špatném duchu.
Já osobně takovéto lidi odsuzuji. Obrázek o něm a jeho písních si můžete udělat samy…
Loučí se s vámi Revl.


Epic (královstvý lesních strážců)

15. dubna 2014 v 22:07 | Revl |  Recenze
Dobrý večer dnes tu mám jen krátkou recenzi na film Epic.
Dívaly jsme se s přítelkyní na film Epic (Království lesních strážců)
Viděl jsem pár trailerů na tenhle animovaný snímek. Hned ze začátku mě ani tak neupoutala Mary. Ale jejich třínohého buldoka Ozzyho. Po té teprve její otec. Typický člověk pohlcen svou prací, která mu zničila život. Lesní strážci a celý jejich svět byl krásný. Souhra s přírodou zde byla jasně viditelná oproti "Bahňákům" tzn. Komáři, krysy a bůh ví jaká jiná havěť. Mary, aby se opět vrátila do svého světa, musí zachránit poupě, které je poslední nadějí po té, co zemřela jejich královna. Jedním z hlavních hrdinů je zde také Ronin velitel lesních strážců. Více ovšem než tyto postavy mě upoutala dvojice slimáka a hlemýždě. Jejich vtipné hlášky neměli chybu. Děj odsýpal jako by nic. Vše do sebe zapadalo. Jen jsem se nemohl zbavit dojmu, že mi tam něco chybí.
Jinak film byl velmi pěkný, dobrý děj, vtipy, zajímavý příběh. A dětem se dozajista bude líbit mnohem více.
Hodnocení 7/10
Revl
Přeji krásný zbytek dne Revl.