Mezi stíny

5. března 2014 v 15:40 | Revl |  Něco jako deník
Krásný i když trochu podmračený den. Vím, že jsem strašně dlouho nepsal. Ale je to tím, že se stalo, spoustu věcí. Některé byli dobré jiné nikoliv. A já vám chci dnes krom pár informací vyprávět jeden příběh. Nejprve, ale novinky.
Ta pravá
Myslím, že po tak dlouhé době a nesčetných omylech jsem našel tu pravou. Bylo to asi znamení. Vzpomínám na den, kdy jsem jel tramvají a zrovna si říkal, co že budu následující dny dělat. Vlastně už jsem se viděl na nějaké párty. Nebo u počítače s bráchou. Když tu mi v kapse zazvonil mobil a zpráva od kamarádky, že prý mám jít odpoledne na FB. Jsem se usmál a říkal si, že to nebude nic zásadního. Nevěřil jsem, že ještě někdy někoho budu milovat. No když jsem přišel na FB, čekala tam na mě zpráva od kamarádky. Představila mi Hanču a řekla, že nezná nikoho, kdo by se k sobě hodil, tak jako mi dva. Měla pravdu, jako vždy J Začali jsme si psát a po čase jsme se do sebe zamilovali. Musím říct, že mi změnila život. Díky ní jsem lepší člověk. Inspirovala mě a doufám, že to tak vydrží.
Ale abych přestal mluvit o sobě, chci vám od příště začít vyprávět příběhy ze světa stínů.
Je to příběh o Tomasovi, který se dostal do světa stínů. Světa, kterému nerozumí a chce se vrátit za svou láskou Kate, která tam na něj někde čeká. Jen malá ochutnávka:
"Tomas byl zdrcen, v tomhle světě byl relativně chvíli. I když co je to tady chvíle. Jak tak procházel další temnou ulicí, všiml si poutače na bar. "Skvěle, tam by mohli mít pro něj rady a pochopení." Řekl si a vzal za kliku. Bar byl velký, prostorný a rozlehlý. Stěny byli černé, strop představoval oblohu z hvězd. Koberec zde byl rovněž černý až na krátký červený koberec, který se táhnul až k jednomu z barů. Byli tu pohodlná křesla, gauč a spousta dalších věcí. A kupodivu dost lidí. Všichni vypadali šťastně a bavili se. Tomasovi se na tváři objevil úsměv. Aspoň někde to funguje stejně, říkal si v duchu. Došel k baru a hned se optal barmana, kolik stojí tady pivo. Barmanova odpověď ho překvapila. "Mladíku, dneska je všechno pití grátys."
Tomas si hned jedno objednal. Barman mu s přátelským úsměvem podal pivo. Napil se a vydal se mezi lidi. Hned se cítil o moc lépe. Měl i lepší náladu. Začal se bavit s jednou slečnou a dvěma muži."
Krásný zbytek dne všem přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama