Vzpomínky

14. října 2013 v 10:15 | Revl |  Něco jako deník
Mám tu dnes další článek....
Vzpomínky
Už mnohokrát jsem se ocitl mezi stíny. Vždycky jsem se snažil jít dál. Bylo pár chvil, kdy jsem čekal, že někdo přijde a zachrání mě. Nestalo se tak, záchrana přišla úplně v jinou chvíli a z místa odkud bych to nečekal. Pak se ovšem našli i ty lepší chvíle. Když jsem stál na prknech, která znamenají svět. Byla to jen krátká zkušenost, ale jsem za ní vděčný. Když jsem přebíral cenu za nejlepšího hráče šachů na škole. Kdy jsem cestoval po republice, ach ano stál jsem na nejvyšších vrcholech téhle země, která pro mě znamená domov. Když jsme seděli u ohně a povídali, byla to příjemná vůně sušeného sena a praskajícího dřeva. Miloval jsem výlety na kolech. Procházky, které mi tolik pomáhali. Párkrát jsem se dostal do situací, které nešli ovlivnit.
Miloval jsem společné večery, kdy jsme seděli u sklenky vína a povídali si. I když jsem si už mockrát stěžoval na domov a na věci jak jsou nastavené. Jenže to byla právě rodina, co mě často držela nad vodou. Poslední dobu jsem se cítil hodně osaměle. Protože jsem přestal s nimi mluvit o podstatných věcech. Nedokázal jsem jim říct, jak moc mi chybí moje bývalá láska. Nedokázal jsem říct, že jsem se ztratil a nevím jak dál. Nedokázal jsem jim říct, že už nezvládám některé svoje pocity. Přitom oni jsou to nejdůležitější na světě.
Miloval jsem ty cesty, za lidmi, nejrůznější setkání s lidmi a každé setkání mi něco dalo. Mockrát jsem pomohl a byl jsem ochoten tomu dát víc. Pak přišla ona. Propsali jsme noci, měla deprese a já se jí, jen snažil pomoc. Zachránil jsem ji a poté se i zamiloval. Miloval jsem její úsměvy a všechno krásné co jsme prožili. Naše noční procházky Prahou. Hvězdnou oblohu, kterou jsme v noci často sledovali, když jsme dohráli šachy, nebo se nám nechtělo spát.
Úžasné byli fesťáky, kdy jsme z částí rodiny jeli. Bylo spousta okamžiků spousta chvil, které si budu pamatovat navždy. Když se tak ohlížím zpátky na to dobré i na to špatné. Jsem za to všechno moc rád. A i když poslední dny byli nahoru a dolu, tak nyní už se cítím lépe. Už opět můžu dýchat a snad brzy přijdou lepší dny.
Krásný den všem přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 :))Lussí:-)) :))Lussí:-)) | 14. října 2013 v 10:33 | Reagovat

To mě mrzí:(( Snad zas budeš šťastný..já se o to taky pokouším,ale MARNĚ:((!!!

2 Revl Revl | E-mail | 14. října 2013 v 11:52 | Reagovat

[1]: Pokud budeš chtít, napiš mi na mail.
Můžeme dát řeč. :-)

3 :))Lussí:-)) :))Lussí:-)) | 21. října 2013 v 14:15 | Reagovat

Ano, to bychom jsme mohli:) Bohužel nemám facebook ani sociální sítě,jen email.:((

4 Revl Revl | 21. října 2013 v 19:15 | Reagovat

Tak mi sem dej email a já ti písnu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama