Příběh se rozvijí

10. dubna 2013 v 14:23 | Revl
Máme tu další z těch teplejších dnů. Já jsem se konečně dostal k nějakému tomu psaní článku. Někdy to prostě nejde dělat,jak byste si představovali.
Když se příběh rozvijí
Poslední dobou slýchám, otázky: Má cenu žít? Proč mám žít? Má život nějaký smyl?
Rád bych řekl,že život je sám o sobě dar. Byla by škoda jej zahodit, jen kvůli pár problémům. Vždycky když se mě zeptali. Jak jít tuto cestu nazvanou život. Odpovídal jsem: S úsměvem na tváři a hlavou vztyčenou. Za celou tu dobu se to o mnoho nezměnilo. Každý den ráno hledám novou sílu a energii,ne ani tak kvůli sobě, ale kvůli lidem které mám rád na kterých mi záleží. Není to jen moje rodina,ale i moji přátelé a lidé co mě potřebují. Klidně bych mohl celý den ležet v posteli a nic nedělat. Ale když vám na někom záleží,nenecháte ho na holičkách. Co se týká mého života,můj příběh a osudová linka běží tak sama od sebe. Zvláštní ještě před měsícem bych řekl,že budu sedět doma a ze všeho mít solidní depku. Opak je pravdou,prázdná místa v kalendáři se plní. Setkáním s různými lidmi a naplánovanými akcemi,až se sám divím. Tyhle setkání mě poposouvají dál pomáhají mi v mém osobním růstu a nově nabytými zkušenostmi. Každý člověk má svůj osobytý příběh a osobnost a každý vám může něco dát. Zkušenosti,jiný pohled na svět,nebo něco úplně nového. Nikdy jsem lidi nezatracoval i přes to jaká je doba. http://www.youtube.com/watch?v=5zBqJDUvMaM
V současné době držím nad vodou patnáct lidí. Je to krásný pocit co zvládne jediný člověk. Z většiny z nich se nakonec stali nebo stanou moji přátelé. Dostal jsem také dotaz: A postavily by se za tebe,pomohli by ti kdyby bylo třeba?
Odpovídám: Někteří určitě ano,u ostatních nevím,spíš doufám že ano. Ale z vlastní zkušenosti vím,že ty přátelství které vzniknou v nejtěžších situacích jsou ty nejpevnější. A stojí za to.
Pokračování později.
Krásný den,přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yuna21 Yuna21 | E-mail | 12. dubna 2013 v 9:02 | Reagovat

Třeba máš jen velké sebevědomí.Držíš 15 lidí?A jsi si jistý,že by se bez tebe neobešli?Ano,sebevědomí je krásná a důležitá věc,ale nemělo by se proměnit v egoismus a narcismus.Tak ten článek teda chápu já-jako kdybys říkal,že jsi jediný, díky komu jsou ti lidé ještě naživu. A teď k tomu smyslu života-naše duševní stránky se rozhodly narodit,takže asi viděly v životě něco pozitivního.Nebo jsme tu proto,abychom vyřešili nějaký problém z minulé inkarnace.Nedávno jsem potkala kluka,o kterém jsem pomocí alternativního stavu vědomí zjistila,že kdysi-v jiné inkarnaci-byl můj syn,kterého jsem jako matka hrozně dusila láskou a který se nakonec zabil proto,že ho opustila holka.Dostala jsem se zrovna do okamžiku,kdy umíral.Bylo to tak silné,že nepochybuji o tom,že se to stalo.A doufám,že se o téhle své podobě ještě něco dozvím.

2 Revl Revl | 12. dubna 2013 v 10:46 | Reagovat

Někteří z nich opravdu ne,jsem kolikrát jediný koho mají.Nikomu jinému nevěří. Je to smutné,vím že to může působit dosti sebestředně a egoisticky,ale je to pravda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama