Moje láska

1. dubna 2013 v 14:55 | Revl
Dnešní dne je netradiční ve spoustě věcech. Zrovna se to tak pěkně sešlo. Hodlám dnes tento článek a svůj čas někomu kdo tu byl dlouho pro mě. Ani jsem se nestihl rozloučit,když odešla. Nevadí,mi se zase sejdeme tam u nebeských bran.
Budu dnes psát o mé kočce. (Mourková)
Předevčírem to je přesně rok co umřela. Neříkám to proto,že tu chci truchlit. Ne já chci vyprávět náš příběh. Byli jsme spolu krásných devatenáct let. Netradiční pro kočku, když normální kočky se dožívají maximálně šestnácti let. Bylo to takové malé manželství řekl bych. Narodila se když mi byl rok a půl. Byli jsme často spolu. Vždycky mě vyprovázela až ke kaslíku a nebo prostě jen čekala na cestě až se vrátím domů. Lehávali jsme na dece v létě pod naši třešeň. Brával jsem ji tajně domů, i když se to našim moc nelíbilo. Když jsme šli k sousedům na návštěvu. Vždycky nás doprovodila a pak si sedla na zídku a čekala až odejdem z návštěvy. Svěřoval jsem se jí se svímy problémy. Myslím,že to chápala víc než kdokoliv jiný. Byla takový můj miláček. Chtěl jsem aby tu byla co nejdýl. I když jsem věděl, že to nepůjde věčně. Užili jsme si spustu krásných chvil,byla tu vždy pro mě a já pro ni. Vždycky jsem jí říkával "Nepotřebuju nikoho jiného, jen když mám tebe."
Teď tu není a musím přiznat,že mi chybí. Od té doby jsem si žádnou jinou kočku nepořídil. Ona byla jediná a nic na světě ji nenahradí. I přes to všechno se usmívám,protože věděla, že ji mam rád. Jednou se setkáme,takže si počkám. To co jsme zažili, nejde vepsat do těhle pár řádků. Ale přesto si to jako podstu zaslouží.
Přeji krásný zbytek dne Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama