Volba

17. ledna 2013 v 13:17 | Revl |  Něco jako deník
Tak máme tu další krásný zasněžený den. Mnohé řidiče přívali nového sněhu překvapily,ale to sem zrovna nepatří.
Asi bych měl dokončit,to co jsem včera rozepsal. Kupodivu to neudělám a ještě to odložím. Mám na srdci trochu něco jiného.
Volba
Už jsem se tu mockrát zmiňoval o možnosti volby svých rozhodnutí. Teď tu budu mluvit trochu o něčem jiném. Ještě na doplnění,této věci. "Život jsou jako koleje. Cíl je daný,ale po jaké koleji tam dojedeš je čistě na tobě." MR NOOBODY aneb volby a naše životní rozhodnutí. Ještě taková krátká odbočka,promiňte jsem trochu roztržitý. Kdo z vás někdy cítil Boží dotek. No měl jsem to štěstí. Nejsem křesťan a vůbec nejsem věřící. Ale se mě známí zeptal jestli se za mě může pomodlit.
Řekl jsem proč ne? Já a Bůh to nikdy nešlo k sobě. Udělal to u více známých a tam nic. Ovšem na mě to mělo nemalý účinek. Jsem hodně citlivý na energie atd. Ucítil jsem přísun energie. Musel jsem si sednout,protože síla byla omračující. Bylo to 10x silnější než energie s kterou jsem kdy pracoval v Esotérice. Vzduch kolem se stal téměř hmotný. V rukách jsem měl neskutečnou energii,že jsem nevěděl co s ní. Hlavou mi běželi slova. Tvoje ruce budou jednou schopné léčit. Máš dar vést lidi,půjdou za tebou když budeš chtít. Pak se mi před očima promítly nejduležitější okamžiky v mém životě. A vše zmizelo.
No,teď k té volbě. Vždy jsem se bál,zaváhání,chyb které bych mohl udělat. To se od minulého týdne změnilo. Člověk ať chce nebo ne bude dělat chyby. Proto ta možnost volby. V současné době jsem otevřený naprosto všemu co se naskytne. Poslední rok jsem se začal rozhodovat srdcem. Hlavně jdu do všeho naplno a nečekám až se něco stane. Když něco příde je tu volba buď to zkusit nebo ne. A já to poslední dobou zkouším. Protože vím,že když to nezkusím,tak bych mohl do konce života litovat,že jsem to neudělal.
Napsal jsem toho dost a stejně polovina není to o čem jsem chtěl mluvit.
Tak zbytek zítra
Krásný den a hodně štěstí přeje Revl.
(Kamarádka,když jsem jí tohle řekl. Řekla: Bůh tě musí milovat a možná má s tebou větší plány než tušíš.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anežka Anežka | E-mail | Web | 18. března 2013 v 18:48 | Reagovat

Mr. Noobody- miluji ten film!
Nebudu první, kdo to kdy řekne, ale "chybovat je lidské!" a "nikdo není neomylný!" To, že se rozhoduješ srdcem je naprosto to nejlepší, co můžeš udělat!
Vyrůstám ve věřící rodině, ale sama nemám jasno, zda jsem věřící, či co... Myslím, že něco existuje- ale k bližšímu rozboru jsem se nedostala... :)
Ale to moudro, co ti kamarádka řekla se mi líbí...
Ráda se budu k tvým článkům vracet, jsou mi sympatické!
Jen tak dál! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama