Leden 2013

Další potřebná pomoc

18. ledna 2013 v 12:24 | Revl |  Něco jako deník
Krásný sněhový den :-) Máme pátek před víkendem,takže je z čeho se těšit. Původně jsem tu chtěl mluvit dál na rozdělaná témata,ale tohle má zkrátka přednost. Jistě mě pochopíte. Na diskuzním servru,klidně mu tu udělám reklamu :-) www.svěř se.cz se objevila žádost o pomoc.
spatna mama
dobry den touto cesrou zdryvym vsechny lidicky co tu jsou a mohli by nejak pomoci jsem matka od tri deti a jsem v hrozne zivotni situaci a uz nevym kudy kam a nemam na nic silu ani zit prosim vsechny hodny lidicky co by mohli udelat dobry skutek a venovat nejakou korunku na jidlo a zivobyti na muj ucet cislo2162397193/0800 a pokud mi nekdo neveri muze se podivat na muj profil na facebooku kde jsem pod jmenem monika fišerova a nebo mi napsat na muj meil a vsechny hodne lidicky moc a moc prosim o pomoc najde se nekdo prosim vas nedostala jsem se do teto situace ja sama vsem hodnym lidickam moc dekuji a jeste kdyby se nasel nejaka dusicka co by dokazala pomoc s pujckou nebo neco takovyho jsem ochotna pro zachranu deti a svyho zivote udelat cokoliv predem vsem moc a moc dekuji monca.
Ověřili jsme to a je opravdu potřeba pomoct. I kdyby každý přispěl jen 50kč pořád to bude správná věc. A uděláte tím dobrý skutek. Je to na vás. Každý se jednou dostane do špatné situace a je dobré vědět,že existují lidé kteří vám budou ochotni pomoct až bude třeba.
Děkuji všem kteří přispěli.
Pro dnešek se s vámi loučí Revl. Krásný zbytek dne.

Volba

17. ledna 2013 v 13:17 | Revl |  Něco jako deník
Tak máme tu další krásný zasněžený den. Mnohé řidiče přívali nového sněhu překvapily,ale to sem zrovna nepatří.
Asi bych měl dokončit,to co jsem včera rozepsal. Kupodivu to neudělám a ještě to odložím. Mám na srdci trochu něco jiného.
Volba
Už jsem se tu mockrát zmiňoval o možnosti volby svých rozhodnutí. Teď tu budu mluvit trochu o něčem jiném. Ještě na doplnění,této věci. "Život jsou jako koleje. Cíl je daný,ale po jaké koleji tam dojedeš je čistě na tobě." MR NOOBODY aneb volby a naše životní rozhodnutí. Ještě taková krátká odbočka,promiňte jsem trochu roztržitý. Kdo z vás někdy cítil Boží dotek. No měl jsem to štěstí. Nejsem křesťan a vůbec nejsem věřící. Ale se mě známí zeptal jestli se za mě může pomodlit.
Řekl jsem proč ne? Já a Bůh to nikdy nešlo k sobě. Udělal to u více známých a tam nic. Ovšem na mě to mělo nemalý účinek. Jsem hodně citlivý na energie atd. Ucítil jsem přísun energie. Musel jsem si sednout,protože síla byla omračující. Bylo to 10x silnější než energie s kterou jsem kdy pracoval v Esotérice. Vzduch kolem se stal téměř hmotný. V rukách jsem měl neskutečnou energii,že jsem nevěděl co s ní. Hlavou mi běželi slova. Tvoje ruce budou jednou schopné léčit. Máš dar vést lidi,půjdou za tebou když budeš chtít. Pak se mi před očima promítly nejduležitější okamžiky v mém životě. A vše zmizelo.
No,teď k té volbě. Vždy jsem se bál,zaváhání,chyb které bych mohl udělat. To se od minulého týdne změnilo. Člověk ať chce nebo ne bude dělat chyby. Proto ta možnost volby. V současné době jsem otevřený naprosto všemu co se naskytne. Poslední rok jsem se začal rozhodovat srdcem. Hlavně jdu do všeho naplno a nečekám až se něco stane. Když něco příde je tu volba buď to zkusit nebo ne. A já to poslední dobou zkouším. Protože vím,že když to nezkusím,tak bych mohl do konce života litovat,že jsem to neudělal.
Napsal jsem toho dost a stejně polovina není to o čem jsem chtěl mluvit.
Tak zbytek zítra
Krásný den a hodně štěstí přeje Revl.
(Kamarádka,když jsem jí tohle řekl. Řekla: Bůh tě musí milovat a možná má s tebou větší plány než tušíš.)

Všechno Obráceně

16. ledna 2013 v 16:48 | Revl
Zimní počasí,stále trvá už asi třetí den tuším :-) A já po dlouhé pauze,kdy jsem si řešil svoje problémy. Nakonec to vypadá,že úspěšně. Jsem zpět s dalším článkem.
Všechno obráceně.
Původně jsem čekal,co se opravdu toho 21.stane. Naštěstí to nebylo,tak zlé, jak to vypadalo. Ale mě to postavilo před těžká rozhodnutí,která jsem tak dlouho odkládal. Proto jsem asi tři dny přemýšlel,co se svím životem. A jaká bude moje další cesta. K tomu by se asi nejlépe hodila básnička Nesmysl.
Nesmysl
Běžet dál,ještě smysl má
Protože v tom nejsi sám
Jak můžeš znovu začínat
A tak nesmyslně si přitom počínat
Jak můžeš jít dál
Když si ještě nevyhrál
Jak můžeš vědět,že cíl znáš
Když život teprv poznáváš
A s rukama osudu si zahráváš
No takže,koncem roku jsem řešil,jestli dát přednost Esotérice nebo Křesťanství. Mohu říct,že jsem vyzkoušel to i to. A teď tomu nechávám volný průběh. Nadále jsem zjistil,že škola kterou dělám mě nenaplňuje a není to co chci vlastně dělat. Asi jsem to tu říkal už mockrát. Promiňte že se opakuji. Chci pomáhat lidem. Na školu psychologie prostě nemám,takže jsem se rozhodl,že budu studovat sociální práce. Takže končím se školou a půl roku budu dělat jiné věci.
Bylo by toho ještě mnohem víc,ale zbytek si necháme na zítra. Zatím jsem otevřený všemu dobrému,i všemu špatnému co přijde. Konečně po dlouhé době mám zase čistou hlavu.
Krásný den přeje Revl.