Pádové otázky

14. prosince 2012 v 9:55 | Revl |  Něco jako deník
Krásné ráno, mám naspáno něco přes tři hodiny, ale to vůbec nevadí. Včera jsme byli na křestu alba UDG v Praze. Neskutečné. Kdo tam nebyl o hodně přišel. Atmosféra byla skvělá. Nejdříve sice byli dvě předkapeli. Ta první nestála za nic. To byla spíše nuda, než že by se člověk bavil. Druhá byla o poznání lepší než první. Ovšem na UDG to prostě nemělo.

A tehdy při oné první předkapele mě napadla jedna zajímavá myšlenka. Když je zpěvák na pódiu má hned několik možností. Může zpívat takzvaně o ničem. Prostě jen, aby se to líbilo nebo může svojí písní lidem něco dát. Lidé ho pak budou možná o to víc poslouchat, protože to, co jim dává, má nějaký smysl.

Potom následovala ona kapela, kvůli které tam všichni přišli. Dostali jsme se přímo do kotle, takže to bylo o to lepší. A když se to rozjelo, tak všichni zpívali. Neviděl jsem nikoho, kdo by stál a mlčel. Závěrečná písnička byla Hvězdář a bylo to úžasné, světla zhasla. Všichni vytáhli mobili a zapalovače, a pak už jela jedna velká vlna. Asi bych o tom dokázal psát déle, ale za chvíli odjíždím pryč, takže se s Vámi rozloučím.


Přeji krásný den a hodně štěstí.
Revl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 čtenář2 čtenář2 | 29. prosince 2012 v 19:15 | Reagovat

božínku,to je hrubek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama