Nový den

9. prosince 2012 v 10:30 | Revl |  Něco jako deník
Máme tu další krásný den. Slunce svítí a všechno je vlastně tak, jak má být. A já tu hodlám napsat o posledních dnech a o jiné asi dost podstatné věci.

Jaký je rozdíl mezi štěstím a naprostým zoufalstvím. To je naprosto jasné a přesto existuje jen slabá hranice, kdy už se štěstí mění v zoufalství. A když je člověk na dně, na co se vlastně může spolehnout? Na víru, na zázrak nebo na něco jiného? Já tvrdím, že v těch nejhorších chvílích jsou tu pro Vás ti praví přátelé, rodina a hlavně si můžete pomoci sami. Lidé mají tak úžasnou schopnost se vždycky z toho nějak dostat. Já tvrdím, že i z té nejhorší propasti se můžete dostat sami a nebo s podporou lidí kolem Vás. Je nesmysl to vzdát a zahodit všechno. Včera jsem se dozvěděl, jak tři lidé spáchali sebevraždu najednou. Neznali se, nevěděli o sobě vůbec nic a přesto je nakonec smrt spojila. Jak si může někdo vzít život. Zanechají tu jen další neštěstí. Ublíží těm, kteří je měli rádi, lidem, kterým na nich záleželo. To opravdu není dobré a hlavně, je to strašně sobecké.

Jinak co se týče posledních dnů. Dny plynou strašně rychle, jak když někdo obrací stránky. Dějí se zajímavé věci, které vnímají jen někteří lidé. Všechno se to děje moc rychle a je toho moc. Není ani v lidských silách všechno tak narychlo pochopit. Možná mě teď budete mít za blázna, což asi jsem :-) Možná nebudete věřit, to ovšem taky nevadí. Poslední dobou mám, jak to nejlépe pojmenovat... Vize. A opravdu všechno co vidím nebo co napíšu se do puntíku plní. Je to něco nového a úžasného. Nevím jestli to souvisí s pomyslným datumem nebo čím to je. Ale je to skvělé. Pro dnešek by to mohlo stačit, přeberte si to po svém, protože není důležité věřit všemu, ale vzít si z toho to podstatné pro Vás.


Krásný den přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama