A máme tu zimu :-)

11. prosince 2012 v 15:56 | Revl |  Něco jako deník
Zdravím Vás...
Pravdou je, že jsme trochu zapadali. No a čím jiným než sněhem, jak si všichni všimli. Ale to vůbec nevadí. Pomalu se blíží Vánoce. Někteří se teď víc soustředí na zmiňovaný konec světa.

Já už mám téměř všechny dárky nakoupené, i když z toho vlastně vůbec nemám radost. Schánění dárků, atd, to prostě není pro mě. To je snad výmysl kapitalismu či co. Vánoce by neměli být o dárcích, o hmotných věcech. Vánoce by měli být o tom, ten čas strávit spolu s rodinou. Užít si ten den. Sejít se po dlouhé době zase všichni spolu. No, ale tohle? To jsou pořád nějaké starosti, stres atd. A nesvědčí to vůbec nikomu a ničemu.

Když se tak koukám z okna, stále sněží, a já mám puštěnou hudbu. Občas si sednu k oknu a dívám se na krmítko, jak tam lítají ptáci, kterým pravidelně něco dáváme a mě pak nezbývá než se pousmát, protože vím, že jsem udělal něco dobrého. Cukroví má mamka napečené. Takže ani o tohle se bát nemusíme.

Moje oblíbená větička. A dál? Dál uvidíme co bude, protože každý den je překvapení a stojí za to jej prožít. Ve čtvrtek jedu na koncert UDG, už se opravdu těším, další zpestření dne. Domů musím jet nejpozději v půl jedné. Hned další den vyrážím do České Třebové za svojí přítelkyní a užít si fajn víkend s její rodinou. A to ještě dopoledne. Uff, opravdu netuším, jak budu vstávat... No přinejhorším si nařídím budíka. Už se moc těším. Napsal jsem zápočet z němčiny, což jsem ani nevěřil. Takže další důvod k radosti.


Pro dnešek se s Vámi rozloučím. Takže krásný den a hodně štěstí přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama