Zpátky doma

4. listopadu 2012 v 19:51 | Revl |  Něco jako deník
Ach ano, už jsem zpátky doma. Člověku to uteklo tak strašně rychle,ani jsem tomu nevěřil. No chtělo by to nějaké schrnutí tohoto víkendu. Bude to jen krátké protože jsem opravdu hodně unavený a mám ještě na práci jiné věci.
Začal bych to takto. Celý tenhle nápad, jet někam pryč, dokonce i tam,kde jsem byl jednou v životě a ještě si to nepamatuji. Se ze začátku jevil jako šílený a nepromyšlený. Pravda moc jsem nad tím neuvažoval, poslouchal jsem instinkt. No a když to vezmu kolem a kolem. Od začátku,plán,provedení,komunikace a tohle všechno vyšlo skvěle. Ano tenhle víkend byl skvělý od začátku do konce. A i přes některé problémy a věci,které úplně neklapli jako například (spoždění hned prvního autobusu, nečekaného sobotního odjezdu k tetičce). To stálo za to a asi hned tak na tenhle víkend nezapomenu. Pravda docela mě bolí nohy...." On mi nikdo neřekl,že se při cestování musí používat nohy...Usmívající se" Ale i tahle nedokonalá drobnost odezní a vše bude zas fajn. V nejbližší doběmě asi žádný vílet nečeká, i když kdo ví....Já když se rozhodnu dokážu to uskutečnit ze dne na den. Je to asi proto, že ,mě tu nic nedrží.... Rodina si mě užila dost, s přáteli když se chvilku neuvidím taky se nic nestane. Takže klidně zase někam vyrazím. Už teď mě napadá Vídeň s krásnými vánočními trhy....Jo ale to je zatím ve hvězdách, třeba se stane něco, co bych nečekal a zůstanu doma. Život je jedno velké překvapení, proto berme věci jak nám jsou dávány. Četl jsem jeden článek o třech dnech temna, konci světa atd.... Upřímně možná na tom něco je, ale přátelé nic není tak špatné jak to vypadá. A rozhodně bych si s tím nedělal hlavu. Má-li se to stát,stane se to a nikdo s tím nic nenadělá. Tak nač se trápit a strachovat se. Užívejte si dál nadcházející dny jako by mělo být vše v pořádku.
Krásný večer přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sharaniel Sharaniel | E-mail | Web | 4. listopadu 2012 v 20:22 | Reagovat

Ano, spousta překvapení, samé nové zkušenosti, které by člověk na začátku ani nečekal...
Ale tak víme, že nic se neděje bezdůvodně ;)

2 Choki Choki | 4. listopadu 2012 v 22:02 | Reagovat

My chodíme do Viedne na trhy každý rok so školou, aj tento ideme. No poviem ti, že trhy nič moc, ale zasnežená Viedeň-to je krása.
Je dobré, že si počúvol inštink, zdá sa, že neľutuješ. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama