Závěr příběhu a nebo ne?

15. listopadu 2012 v 20:17 | Revl
Ano, dnes mi přišlo vhodné dopsat svou část příběhu, jelikož poslední dobou toho řeším hodně, tak bych chtěl uvést na pravou míru, kam že jsem se to dostal.

Došlo mi to všechno... Postupně, ale došlo. Už jsem rozhodně takhle dál žít nechtěl. Tehdy jsem ještě nevěděl, co budu dělat dál... Byla to velká černá dálnice končící někde v nedohlednu. Pak jednoho dne, jakoby mávnutím kouzelného proutku, jsem přesně věděl, co chci a co pro to musím udělat. Začal jsem hledat možnosti, jak si splnit další svůj sen. Už tenkrát mi došlo, že pokud člověk něco nemá, je to jen jeho chyba. Když člověk něco opravdu chce, musí proto něco udělat, protože nic není zadarmo.

Bylo to ke konci prázdnin, prolézal jsem internet a hledal různé zajímavé věci. Nevím, ale nějakou náhodou jsem se dostal na stránky Esotériky. Pro mě to bylo nové, musel jsem to prolézt a najít si vlastní názor. Největší překvapení bylo, že jsem se tam našel. Neříkám, že všechno, co se tam píše, je pravda, ale hodně věcí ano. Byla z toho navíc cítit taková pozitivní energie. Myslím, že tohle byla jedna z věcí, co mě posunula hodně dopředu. A nyní, asi o dva měsíce později, už vlastně o tři. Jsem šťastný. Vedu dál blog. Pomáhám lidem. Člověk nemusí být zrovna psycholog, aby mohl pomáhat. Seznámil jsem se s pár skvělými lidmi: Beovela, Entaroadun, MTR, Pettys a další... Stále se od nich mám hodně co učit a věřte mi, že lepší lidi jsem nepoznal. Všechno se děje z nějakého důvodu a já prostě měl tyhle lidi potkat.

Nevím, co přinesou další dny, nevím jestli bude konec světa a vlastně je to jedno. Dal jsem životu správný směr, tudíž i smysl, důvod proč žít. Nezáleží na cíli, ale na cestě k němu a zbytek necháme osudu. Ještě si tu dovolím citát z knihy Oko světa "Kolo osudu tká, jak si kolo přeje." A na tomhle my nic nezměníme. Naše rozhodnutí částečně ovlivní náš život, ale nikdy ho nemáme plně pod kontrolou.


Krásný zbytek dne přeje Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama