Zamyšlení

6. listopadu 2012 v 11:33 | Revl
Ano venku máme doslova krásné počasí,což je fajn. K tomuhle článku mě přivedli předchozí dny. Těžko říct jestli je to nějak důležité, jen si myslím,že to stojí za to,to sem napsat.
Zamyšlení
Jak jsem již říkal, poslední dobou se dějí zajímavé věci. Všichni co se jen trochu zabívají Esotérikou straší s koncem světa a tři dny temna. Nemyslím,že je to úplně reálné. Ale něco se děje,asi to záleží jak moc tohle dokáže člověk pocitově vnímat. Něco mi ve mě říká, teď je ten správný čas. Všechno udělat teď, pak už na to nebude čas.... Upřímně doufám, že je to jen omyl. Ovšem o tomhle jsem tak úplně mluvit nechtěl. Ale musel jsem přemýšlet nad něčím co mi Sharaniel řekla. Ano já tu mám záznam z deníku kde se o tom krátce zmiňuju ale pak to tu rozvedu dál.
"Vždycky jsem si myslel, že to půjde snadno. Ale pravdou je, že nic není bez překážek. A vy přece spolu tvoříte tým a kopete jeden za druhého. A pak by to mělo být snažší. Ale i tak žijete vlastní život,zažíváte vlastní výhry a prohry. A je jen na vás, jak se s tím vypořádáte. Protože ten druhý vás může podpořit,podržet. Ale to nejduležitější rozhdnutí uděláte vždy sami."
K tomuto bych měl, nyní trochu jiný pohled. Některé věci nejdou vzít zpět, některé věci nezměníte. Ano na ty důležitá rozhodnutí je tu člověk sám... Jenže jsou lidé,kteří mu cestu usnadní. V životě potká člověk mnoho lidí, někteří zůstanou,jiní odejdou. Ale ty víš že tu byli v daný moment pro tebe a dali ti něco ze sebe. Ať zkušenosti,názory nebo prostě jen svůj čas. Už jen proto tu budou navždy s tebou. Každá jizva na duši má svou cenu, svůj vlastní příběh. Člověk v životě prožije mnohé, ale jen ty důležité věci se vám vrijí hluboko do srdce. První dobrodružství, první zklamání,první den ve škole. Občas se stane, že prostě už to dál nejde. Každá deprese, každý stav úzkosti, je jen volání o pomoc. Kdy hledáte někoho, kdo vás pochopí, kdo uvidí vaše trpápení, když ho jiní nevidí. Potřebujete někoho kdo tu bude jen pro vás v daný moment. Když se nic z toho nestane a vy pak stojíte nad propastí. Jeden krok od bití či nebití, některým dojde, že tohle není cesta. Teprve tam si člověk uvědomí co je v životě opravdu důležité...Když můžete něco stratit, o někoho přijít. Člověk pak kolikrát najde novou sílu a jde dál. Upřímně člověk, který je v životě sám nikdy není úplně šťastný, vždy mu něco chybí. Lidé se mě často ptají... Jakto, že jsi šťastný? No poprvé mě to dost překvapilo, teď už jen odpovídám. Jsem šťastný proto, že mám skvělou rodinu, beru věci vždy s té lepší stránky, snažím si plnit sny, užívám si každý den. Zkrátka snažím se udělat si život takový, jaký bych chtěl, aby byl.
Přeji všem krásný den a loučí se s vámi Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choki Choki | Web | 8. listopadu 2012 v 18:54 | Reagovat

Každá jizva na duši má svou cenu, svůj vlastní příběh- tak táto veta je naozaj nádherná a neuveriteľne pravdivá. Škoda akurát, že mnohý napádajú jazvy niekoho iného a tým mu ubližujú.
A máš pravdu, ak máš dobrých ľudí okolo seba, nepotrebuješ peniaze, slávu...stačí ti to, že si a že sú oni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama