Moje osobnost

14. listopadu 2012 v 16:18 | Revl
Tak jak bych začal... Řekněme, že jsem trochu komplikovaná osobnost, ale asi více ke mně sedí "naivní blázen", jak si s oblibou rád říkám. Vzhledem k tomu, že občas nechápu ani sám sebe, tak pro člověka, který mě nezná, to bude složitější. Ještě více matoucí je, že jinak se chovám ve společnosti cizích lidí a jinak když jsem s rodinou, přáteli. Je to taková obrana, kterou jsem si za nějakou dobu vypěstoval. Rozhodně se považuji za opatrnějšího člověka. Takže pokud necítím, že dotyčnému můžu věřit, hodně v tom hrají roli pocity a intuice, tak mu toho o sobě moc neřeknu. Nicméně jsem sám sebou. Pokud nemusím nebo mě k tomu nedonutí okolnosti či prostředí, tak říkám, co si myslím, v co věřím a stojím si za tím.

Nepotřebuju jít s davem, asi jsem se to naučil nebo to vyplynulo ze situace. Dal jsem životu ten správný směr a nic mě nepřinutí to změnit. Na první pohled jsem normální člověk a nijak se neliším od každého z Vás. Mám taky svoje chyby, ale snažím se je minimalizovat. Vždycky je nejhorší si přiznat, že člověk někde udělal chybu, ale zároveň je to dobrá věc. Lidé co mě znají blíže, s kterými jsem toho dost zažil, vědí, jaký jsem. I když je pravda, že poslední dobou slýchávám: "Ty mě neustále překvapuješ." a to je dobře, protože je vidět, že to, pro co jsem se rozhodl, dělám dobře a změny jsou vidět.

Další taková výjimka je tenhle blog. Tam se toho o mně taky dovíte víc, než by se dověděl normální cizí člověk. Je to asi proto, že tenhle svůj malý svět jsem stvořil, také pro Vás. A nemůžu Vás poučovat nebo říkat, co si myslím. Když jsem předtím třeba udělal tutéž chybu. Tedy oprava můžu Smějící se, ale dle mého názoru by to nebylo úplně fér. Tohle je taky místo, kde si na nic nehraju, které ukazuje, jaký jsem. Jsem optimista, naivní blázen a doufám, že i správný člověk. Toť asi vše k mé vyčerpávající sebeanalýze... Rád poznávám nové skvělé lidi a pokud byste měli zájem si třeba jen povídat, není problém napsat.


Krásný zbytek dne přeje Revl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Choki Choki | Web | 15. listopadu 2012 v 17:18 | Reagovat

Je to napísané zaujímavo, pravdivo, ale vlastne som sa o tebe nič-moc nedozvedela. :D Príde mi to, jak keby si sa vyhýbal priamo tomu, akú máš povahu...

2 Revl Revl | E-mail | Web | 15. listopadu 2012 v 17:50 | Reagovat

Tak to opravdu není. Ale mě vždycky dělalo sebehodnocení problém. Jak říkám, nejlepší je když mně člověk pozná a sám si o mě udělá obrázek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama