Co se vlastně stalo...

21. listopadu 2012 v 12:50 | Revl |  Něco jako deník
Inu stalo se toho mnoho a to je i důvod mé nepřítomnosti na blogu. Takže tímto se omlouvám, protože opravdu se nedalo stíhat všechno. Vím, že spoustu lidí nerada čte dlouhé a obsáhlé texty, takže Vám to zkusím podávat po menších dávkách :-)

Bod číslo jedna

Už jsem to sem asi psal, ale já to radši zopakuji. Začal jsem na jednom serveru pomáhat lidem. Ze začátku jsem netušil, co tam vlastně dělám. Jako to dělám v poslední době, jsem se do toho vrhl po hlavě a řídil se čistě jen svými pocity a instinkty. Občas sem přemýšlel, že by nebylo špatné si popovídat s někým, kdo o mě nic neví. No, ale to sem nepatří.

Pravdou je, že ze začátku to bylo opravdu chaotické, byli tam lidi, co se dostali na samé dno. Lidem, kterým se stali různé špatné věci a v závěru hromada sebevrahů, kteří psali, že už nevědí, co dělat, tak to radši ukončí. Ovšem jak šel čas se stalo něco neuvěřitelného. Objevili se tam i lidi, kterým se stalo něco špatného, ale měli sílu jít dál, bojovat a pomáhat ostatním, a tak nějak jsme si spolu začali povídat. A opravdu asi během měsíce se z nás stala taková rodina. Každý prožil něco špatného a to byla právě věc, která nás nejvíce sblížila. Jsme tam různě staří, s naprosto odlišnými názory. Je tam velká tolerance a možnost diskutovat o různých věcech a člověk se pak začne na některé věci dívat jinak. Občas prostě musí uznat, že se v něčem mýlil. Došlo to tak daleko, že nám nestačí si jen povídat, ale domlouváme místo, kde se sejdeme a užijeme si příjemný den. Občas mi to připadá jak z knížky Prodavač snů, tolik lidí a přesto je něco spojilo.Tolik k bodu číslo jedna. Uvidíme, jestli ještě dneska stihnu bod číslo dvě. Když ne, tak až zítra :-)
Ale i tak, přeji Vám krásný den a ať se Vám splní vše co si přejete :-) Revl
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama