Bod číslo 2

25. listopadu 2012 v 17:46 | Revl
Jo, zase jsem se nedostal k napsání článku. Ano, mám toho hodně, ale tím nebudu nikoho zatěžovat. Takže pomalu přejdeme k bodu číslo dva.

Bod číslo dva

Nedávno jsem psal o víře a rozporu, který jsem měl. Ano, už nemám. Pochopil jsem totiž jednu zásadní věc. Nezáleží na tom, v koho nebo co věříte, důležité je mít kolem sebe ty správné lidi, protože když jste tým, tak je vše snazší. Dobrou náladu a energii mám pořád. A to je důležité. Neztratil jsem nic z toho, co jsem měl. Naopak je to zpět ještě ve větší míře.

No jinak jsem si prvně v životě nechal vyložit karty. Nikdy mě budoucnost nezajímala. Navíc nikdy to není stoprocentní a budoucnost se mění podle vašich rozhodnutí. Určitě se ptáte proč teď? No řekněme, že jsem si sebou poslední dobou nebyl moc jistý. Musel jsem vědět, jestli to co dělám, má nějaký smysl, jestli jdu dobře. Popravdě mě výklad překvapil. Nejen že téměř všechno sedělo, ale vyšli mi velice pozitivní karty. Zkrátka budoucnost bude šťastná a skvělá. I když v to doufám pořád, čas běží neuvěřitelně rychle, a člověk by toho rád ještě tolik stihnul.

Navíc se mi povedla další věc. Poprvé se mi povedlo vidět barvu aury. Dřív jsem ji jen cítil. Teď ji občas i vidím. Další úžasná věc. Zítra následuje bod číslo tři a pak už navážu normálně jako doposud.


Přeji krásný zbytek dne. Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama