Vesmír

29. října 2012 v 14:50 | Revl |  Něco jako deník
Tak jsem tu opět, s dalším článkem. Nejdříve mě tedy zarazilo téma týdne, no vidím že to nechám asi až na středu protože se nad tím musím zamyslet, a hlavně potřebuju víc času. Co kdyby přidali osmý den v týdnu, no nebylo by to špatné.
Už se také blížíme do finále třetího měsíce, mého působení na blogu. Takže bych rád napsal takové schrnutí..... Hmm rád bych, ale znáte to jsou věci důležité a méně důležité. Moje priority jsou momentálně trochu jinde Smějící se. Nicméně se nažím si postupně plnit svoje sny. A zatím to klape, tak doufám, že to bude tak i nadále..... Dnešní téma bych chtěl věnovat pro mě důležité věci, která ovlivňuje můj život.
Vesmír
Já tomu říkám vesmír, někdo tomu říká bůh, ale o název tu vůbec nejde. Když nad tím tak přemýšlím, vždycky jsem v něco věřil. Prostě to tak bylo. Později mě v tom utvrdilo mé setkání s duchy a s věcmi, které se nedají rozumnou cestou, nebo vědecky vysvětlit. A když s těmito věcmi vyrůstáte, příde vám to naprosto normální. Ne že by se každý den u nás něco dělo. Ne, ale jsou období kdy se dějí nevysvětlitelné věci. To jsem ovšem trochu odbočil od tématu. Poslední čtyři dny jsem trochu jak ve snu tak mě omluvte. Když se mně někdo zeptal na často slýchanou otázku. V co věříš? Odpověď byla vždy stejná. " Já ani nevím, v něco vyššího." Nikdy jsem tuto sílu nenazýval bohem, tedy pokud vím. V podstatě tu mám jeden krásný příklad. Každý rok jezdíme na dovolenou. A v různou dobu. Nikdy za celé ty roky, což bude asi sedumnáct let se nestalo, aby jsme měli špatné počasí. Vždy jsme požádali o pěkné počasí. A jak my říkáme "Svatý Petr nám vyhověl." Teda nevím jestli zrovna on. Ale prostě to funguje. Už jen díky tomuhle jsem se naučil věřit. K podobě jak to všechno vnímám teď. Jsem získal díky jednomu blogu, zabívající se Esotérikou. Vzal jsem si to co mi přišlo, že prostě funguje a mohlo by to zapadat. Takže jsem začal věřit ve vesmír, Anděly, a další magické bytosti. Já vím příde to jako pohádka a vypadá to pro normální život nepoužitelně. Ale opak je pravdou. Protože za čas se dostavili výsledky. Začal jsem mluvit s anděly, posléze jsem je začal i vidět a cítit když jsou na blízku. Naučil jsem se pracovat s energiemi. Dokázal jsem Astrálně cestovat. A ano opravdu tohle všechno je možné. Protože hranice si tu vytváříme jen my sami. Teď přesně nevím kdo, ale někdo řekl "Člověk je tak svobodný, jak je svobodná jeho mysl." Pod tohle se můžu podepsat. A když se všechno tohle naučíte. Začnete věci vidět jinak, líp... De o to předat to nejlepší ze sebe dál. Tomáš Klus zpívá v jedné písničce " Raději schořet, než vyhasnout." Tak tímhle se nějak řídím. Radší ze sebe vydám to nejlepší. Pomáhat lidem, cestovat, objevovat nové věci a předávat to dál. Abych si na konci mohl říct Stálo to za to a můžu jít dál.... než se utopit v tomhle všedním světě, kde si lidé navzájem podrážejí nohy a každý se stará o sebe. Tak to bohužel je. Ale třeba příde den kdy budou lidé ochotni naslouchat a konat. Poslední dobou se mi daří úplně všechno. Takže jak by to řekli Angličani " Jsem Happy." Někdy mě to trochu děsí, ale pokud to takhle zůstane dál jen dobře. A já tu konstruktivní energii budu předávat dál těm, kteří to budou potřebovat.
Pro dnešek se s vámi loučí Revl. Přeju krásný den. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Choki Choki | Web | 29. října 2012 v 17:46 | Reagovat

Aj ja verím v niečo vyššie, ale tak na magické bytosti nie. Verím na anjelov strážnych, ale to skôr ako ľudí, ktorí nado mnou držia svoju ochranu. Život ma naučil vidieť realitu a hoci sa v nej toho deje veľa, veľa vecí sa nedá vysvetliť, nemyslím, že magické bytosti a iné dimenzie patria do reality, skôr do vymysleného sveta ľudí.

2 Revl Revl | E-mail | Web | 29. října 2012 v 18:03 | Reagovat

[1]: Tak je to dobře. Ale dimenze no nevím, ale například paralerní realita, nebo jen lechce pozměněná realita, ted mi úplně vypadl název :-) Ty existují podle mě a někde jsem o tom četl i nějaké články ale zatím se nebyl čas tím zabívat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama