Tři měsíce

30. října 2012 v 18:24 | Revl |  Něco jako deník
Tak jsem zase tady. A je mi jako bych to přehnal s pitím a teď vystřízlivěl :-) A to jsem neměl ani skleničku piva. Usmívající se
No stávaj se i horší věci a ani tohle mi nezabrání napsat tento článek. Jelikož zítra hodlám psát na téma týdne tak schrnutí příde na řadu dnes.
Tři měsíce
Tři měsíce, páni člověku se to zdá jako doba. A ono to uteklo tak rychle.... Popravdě když jsem tenhle blog zakládal neměl jsem ani ponětí o čem bude. Vybral jsem si motiv fantasy. Protože přesně v tomhle světě můžu být sám sebou. Protože i když všechno selže, tak přesně tam člověk najde oporu. Samozřejmě se za tu dobu změnilo mnohé, i já se změnil. Můj život byl předtím spíše jako nepovedený příběh nebo hororový seriál na pokračování .Usmívající se Ano teď se tomu směju jenže tenkrát mi vůbec do smíchu nebylo. V době kdy jsem zakládal blog, jsem dopsal svoji knížku. Potřeboval jsem místo kam bych mohl psát další věci. A na papír se mi psát nechtělo. Navíc by to za chvíli zabralo spostu místa a já bych také rád trochu šetřil životní prostředí že. Dále je tu to další věc, kterou jsem možná měl říci když jsem blog zakládal. Bohužel mam Dizlexii a Dizgrafii, takže nějaké i popřípadě y jde úplně mimo mou kontrolu. Púvodně jsem to tu nechtěl zmiňovat, protože by to znamenalo říct. Že mám taky nějaký problém. A proč tím zatěžovat jiné, když tu jsem právě pro ně. Jeden z mích nedostatků. Ale myslím, že nezáleží na tom jak to píšu, ale co píšu. Aspoň tohle je pro mě to hlavní. Blog jsem měl krátkou chvíli, a stali se různé věci. A mě připadalo důležité zdělit svůj názor a pohled. Blog se časem měnil, zjistil jsem že tudy vede cesta. V tu dobu, bylo to začátkem září jsem byl naprosto šťastný. Já vždycky chtěl pomáhat lidem. A nebo jim ukázat správnou cestu. Tak proč ne takhle? Samozřejmě přibila i má liteární tvorba, prostě tak nějak to už ke mě patří. Teď nastává rok změn. A myslím že je úplně jedno jestli bude konec světa, nebo k nám přiletí mimozemšťané, protože tohle není důležité, nezáleží na tom. Víte na čem opravdu v životě záleží? Na rodině, na lidech kolem vás, kteří vás mají rádi a udělají pro vás cokoliv. To je ten největší poklad, lidé se tu honí za penězi, slávou a kde si čím si, ale zapomínají že to nejduležitější už mají. Nebudu to tu dál rozvádět, je to jen jedna z mnoha věcí, které jsem tu ještě neřekl. Občas mi prostě příde, že se do tohohle světa nehodím..... Ale jsem tu z nějakého důvodu, tak bych rád šel příkladem a vám kousek ze sebe. Protože peníze zmizí, budovy za čas padnou. Slavní lidé budou zapomenuti, ale v srdci těch, kteří jsou vám nejblíž, nebo pro které jste něco udělal budete navždy. Neví co bude dál, a je mi to jedno. Žiju každý den jako by měl být ten poslední. A budu se dál snažit dávat ostatním pozitivní energi, protože myslí že tohle má nějakou cenu.
S přáním krásného dne se loučí Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sharaniel Sharaniel | E-mail | Web | 30. října 2012 v 21:36 | Reagovat

Pěkný článek.

Samozřejmě, ale také záleží na vlastní osobě a na tom, jak si uspořádáš život. Nikdy se nemůžeš na nikoho upínat a nikomu naplno věřit, tohle prostě nejde. Jasně, ostatní kolem tebe budou pořád, ale ty jsi sám se sebou ještě daleko více než oni. Až potom, co dáš na vlastní úsudek a intuici může být všechno dobré.

2 Choki Choki | Web | 31. října 2012 v 16:05 | Reagovat

Mne blog ukázal cestu. A máš pravdu, v živote záleží na rodine, priateľoch, na tom, aby bol človek milovaný a miloval.
Škoda, že to si málokto uvedomí.
Gratulujem k prvému štvrťroku blogovania ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama