Mimo realitu

15. října 2012 v 19:59 | Revl |  Něco jako deník
Dneska opět nemám čas. No, to ta vyšší odborná škola. No nevadí, i tak to byl příjemný den. Dnešní téma mě napadlo při jedné písničce, tak to sem prostě musím dát.

Mimo realitu

Ano, opravdu často bloudím mimo realitu. Baví mě sny, představy a svět, který existuje jen v mé hlavě. Na jednu stranu je to dobře, bez toho by nevznikla moje knížka ani další povídky a příběh,y které mám jen na papíře. Je to prostě součástí mě. Ano, mám sny, které doufám, že vyjdou, ale více méně žiji ze dne na den. Je to lepší. Člověk pak nemusí řešit tolik problémů. Ale zpět k tématu. Mimo realitu se počítá i ten život ve virtuální realitě. A nemyslete si, že tam žádný život není. Živím příkladem tomu jest hra World of warcraft. Je to jedna z nejlepších her a zároveň největší zlo. Když hrajete, je to opravdu jako byste žili druhý život. A pak vám utíkají ty podstatné věci. Jo, v tomhle životě jsem někdo, patřím mezi těch dvacet nejlepších na serveru. Dovolím si tu napsat záznam ze svého deníku ze dne 23.6.

Na tohle místo jsem se dostal díky čtyřem rokům hraní a obětování některých věcí. Ano patřím mezi ty nejlepší, většina lidí mě tam zná pod jménem Ravel, ale je to jako bych vlastně nic neudělal. Mému skutečnému životu to nijak nepomohlo. WoW je zábava a místo, kde si můžete popovídat s lidmi, seznámit se s lidmi a najít si přátele. Ale tímhle to končí. Někteří hrají hru na profesionální úrovni, ale tím si zničí život. Ne že bych neměl chuť, odvahu nebo zapálení, ale je to jen hra. Možná jsem přišel o určité možnosti a proto jsem se rozhodl hru omezit.

Ano, opravdu jsem to omezil na hodinu, a cítím se svobodnější. Žít mimo realitu není špatné, jen to nesmí přesáhnout do normálního života. Ano, mějte svoje sny, svoje světy, svůj virtuální život, ale myslete na to, že tenhle život, ať je jaký chce, je Váš a je krásný, tak si užívejte každý den.


S přáním pěkného večera se loučí Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama