Improvizace

10. října 2012 v 19:54 | Revl |  Něco jako deník
Tak je za mnou další den. Chodím do školy a poslední dobou mi přijde, že jen jedu v zajetých kolejích. Je pravda, že toho mám dost, co dělat. Ale většinu věcí musím spíš dělat doma, což je smůla. Zrovna když dnes bylo vcelku přijatelné počasí. Popravdě dnešní článek je tak trochu improvizace. Svoje vyprávění nechám na další dny, aby se tu objevilo taky něco jiného.

Náhodou jsem dnes narazil na TeDx Prague. Velice zajímavá věc. Popravdě jsem ani netušil, že něco takového u nás je. Rád chodím na různé přednášky. S různou tématikou. Po shlédnutí pár videí z minulých akcí jsem se rozhodl, že letos se musím na takové přednášky zajet podívat. Na rozdíl od běžné školy, kam prostě musím chodit, je to něco docela jiného. Jsou tam zajímavý lidé se zajímavými názory. Dále také uvažuji že 25.10.2012 pojedu do Českých Budějovic na Besedu autorských čtenářů. Jednak se budu moct poznat s novými lidmi a za druhé se taky trochu zviditelním. Hlavně to bude ale krásně strávené odpoledne. Říkám možná, protože stát se může kdykoliv cokoliv.

Momentálně toho mám v hlavě tolik, co bych jsem chtěl napsat, ale nemůžu to všechno naflákat do jednoho článku. Působilo by to strašně. Už mám první obrázky k ilustraci do knížky. To mi udělalo radost. Postupně se mi to začíná dařit kompletovat. Zatím všem, co četli alespoň ukázku, se to líbilo, což mě potěšilo, protože to je jeden z důvodů, proč to dělám. Stejně jako psaní sem na blog. Protože když se lidem moje tvorba líbí, tak mi to dodává motivaci pokračovat dál. A za to chci všem poděkovat. Takže dnešní den bych uzavřel se slovy Never ever give up (nikdy se nevzdávej.) Každý by měl bojovat, i když to není jednoduché. A i když padnete na dno měli byste se zvednout a jít dál. A hlavně věřit že bude líp.


S přáním pěkného večera se loučí Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama