Dobré dny

14. října 2012 v 21:44 | Revl |  Něco jako deník
Ahoj všichni,
no zabral jsem se u počítačové hry a u filmu, takže jsem zapomněl, že bych mohl také něco napsat. Jen přemýšlím jak začít. Začnu podle myšlenek, co se mi právě teď honí hlavou.

V podstatě jsem někdy od poloviny srpna neměl ani jeden špatný den, což je můj rekord. Ani nevím, jak se mi to povedlo.

Dařilo se mi to relativně až do včera. Znáte to. Taková ta pokleslá nálada přijde jednoho dne na každého z nás. Sedím doma po relativně úspěšném a odpočinkovém dni. Měl bych být vděčný za to, co se mi do teď podařilo a nelámat si s ničím ostatním hlavu, jenže mě přepadl takový ten pocit osamělosti, což není běžné. Ti co mě znají vědí, že jsem vlk samotář a většinu času trávím sám. Ovšem jsem si říkal, že by nebyla špatná nějaká společnost. Ten večer bohužel nikdo nemohl, a tak jsem zůstal sám, ale nevadí.

Druhý den se moje dobrá nálada vrátila a počasí to přesně podtrhovalo. Vyzkoušel jsem taky další zajímavou věc. Očistil jsem si svůj pokoj od destruktivní energie. Stačilo dát svíčku do každého rohu a doprostřed. Samozřejmě je rozmísťovat pravotočivě, pak požádat o očištění místnosti a poděkovat a nechat svíčku dohořet. Ne, že bych se předtím necítil dobře v pokoji. Za tu dobu co náš dům stojí, což je nějakých čtyřicet pět let, se tam určitě nahromadila nějaká špatná energie, ale jde o to, že dneska jsem se tu cítil o něco lépe. Těžko říct jestli to opravdu funguje nebo jestli jsem si to vsugeroval. Když se chcete cítit lépe není problém si to vyzkoušet. Pro dnešek je to vše.


Přeji dobrou noc. Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama