World of Warcraft

10. září 2012 v 16:29 | Revl
Takže, co se týká světa World of Warcraft, bych tu mohl psát hodiny a hodiny. Vzhledem k tomu, a teď se neděste, hraju tuhle hru už čtyři roky. Vím o ní téměř první poslední. Jsem jeden z mnoha chudáků, kteří tomuhle fenoménu propadli. Hra jako taková má svoje klady a zápory. Co považuji za největší z kladů je poznávání nových lidí a nezapomenutelné chvíle v Dungách.

K tomu prvnímu: Hraji na malém free servru Soulwell s populací něco kolem šest set lidí. Pořádáme pravidelné srazy celého serveru. Takže s hodně lidmi se znám osobně. Ta hra pak dostává úplně jiný rozměr.

Druhá věc: Dungy nebo PvP jsou další skvělá věc, kde poznáte lidi, jací doopravdy jsou. Na koho se můžete spolehnout a na koho nikoli. Připočítejte si k tomu adrenalin, luxusní zábavu a není co řešit.

Tedy vlastně je, protože z těch záporných věcí sem patří například: Mraky času strávené u hry, občasná stupidyta hráčů, a tak nějak ztrácíte kontakt s okolním světem.

Co se mě týče byli doby, kdy jsem se bez WoW nemohl obejít. Teď hraju jen občas a na krátkou dobu. Ne, že by mně to přestalo bavit, ale v životě jsou důležitější věci. A zůstat jen u jedné věci je nuda.

Hrál jsem zatím na dvouch datadiscích: TBC (The burning crusade) a Wotlk (Vrath of the Lich King)

Má postavička má nahráno čistého času herní doby 63dní 14hodin 17minut a 26second. To je kruté číslo. Takže prostě se dá říct, že moje postavička je zralá do důchodu, ale hned musím říct, že téhle herní doby nelituju, protože jinak bych neznal spoustu lidí, nezažil věci, které jinde nezazažijete. Vsadím se, že sposta z Vás tuhle hru zkoušela. Toť pro začátek stačí.


Loučí se s Vámi Revl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 vkxtreeme vkxtreeme | Web | 27. prosince 2012 v 18:58 | Reagovat

Já jsem této hře propadl už od Burning Crusade, i když mi bylo pod 12 let, ale to je jedno :D Dnes hraju na Cataclysm

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama