Hurá na cestu

9. září 2012 v 22:05 | Revl |  Něco jako deník
Je už pozdní nedělní večer. A já mám za sebou skvěle strávený víkend. Stále ještě nechodím do školy,ale to vůbec nevadí.
Proto jsem v pátek vyrazil do Prahy. Jednak proto,abych vypustil. Řekněme si to narovinu dny předtím až na jednu výmku byli strašné. Za druhé jsem do Prahy vyrazil kvůli kámošovy,který u nás měl strávit víkend. V Praze bylo fajn,i když je tam mnoho lidí,aut atd. Tak se tam vždy odreaguji,vyčístím si hlavu třeba jen bezcílným chozením po onom městě. Teď to ovšem bylo jiné. I když jsem měl vedle sebe kámoše,přišel jsem si ztracený....
Mezi tím vším,jako kdybch tam ani nezapadal,všechno jako by šlo kolem mě. Když mě kámoš vzal k sobě domů. Tenhle zvláštní pocit se ztratil. No a pak nezbývalo nic jen zbalit a vyrazit na vlak. Poslední dobou strašně rád jezdím vlakem. Jen sedět dívat se jak cesta plynule ubíhá,poslouchat muziku a přemýšlet. Dokázal bych takhle jet třeba celý den a nevadilo by to.
Ještě téhož večera jsme měli posezení u ohně,opečení buřtů a příjemné povídání. V sobotu nás čekal pochod,který absolvujeme pravidelné každý rok. Šli jsme ve čtyřech lidech. Já,kámoš,brácha a jeho přítelkyně. No s ohledem na jeho přítelkyni. jsme zvolili jen jedenácti kilometrovou trasu. Jen co jsme se vrátili šli jsme si s přáteli zahrát fotbal. Jako by nestačilo že máme v nohách jedenáct kilometrů. Nastala chvilková pauza a večer hurá na bowling. Musím se pochlubit že jsem vyhrál. A to moje skóre bylo mizerných sto šestnáct na kolo. Hraju i líp,ale po tom všem toho bylo trochu moc. Nakonec jsme tento den zakončili v jedné hospůdce,nad pivem a klobásou.
Neděle byla odpočinkový den. Dopoledne jsme prostě strávili u počítače. Konkrétně u World of Warcraft. Odpoledne jsme se po skvělém obědě vydali na procházku. Obhlédnout okolí. Pak následovali povinnosti. Jako uklidit pokoj,vyčistit akvárko atd. K večeru jsme se vydali s bráchou doprovodit kámoše na vlak. A já měl večer celý pro sebe. Stejně jsem nakonec skončil u televize. Kde jsem nemusel nad ničím dlouze přemýšlet.
S pozdravem Revl
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama