Charakter Člověka

12. září 2012 v 9:52 | Revl
Tak nad tímhle tématem jsem přemýšlel opravdu hodně dlouho.
Teď bych měl nějak začít. Charakter člověka je podle mého souhrn vlastností ať dobrých či špatných a charakteristických věcí pro daného člověka. Opravte mě pokud se mýlím. Samozřejmě Charakter člověka nadále utváří,životní zkušenosti,prostředí ve kterém je,lidé kteří ho obklopují a výchova.
Něco se o člověku dozvíte jen od pohledu. Ale zbytek poznáte až když s tím člověkem strávíte určitou dobu. Za čas prostě víte jaký je. Jestli pomůže, jestli se na něj dá spolehnout.
Některé události,které prožijete máte navždy v sobě. Z některých se poučíte,jiné uděláte znovu.
Spousta lidí se snaží zapadnout mezi ostatní a samozřejmě se podle toho mění. Hlavně jejich vlastnosti.,charakter,který se snažíte uzpůsobit. Buď aby jste přežili,dostali se ve společenském žebříčku víš a nebo vám prostě příde normální to co dělají ostatní kolem vás. A vy nechcete stát stranou toho všeho. Charakter člověka se vlastně utváří celý jeho život. Ovlivňuje naše rozhodnutí. Nejde o to kým byste chtěli být,ale kým jste. Každý člověk je originál a neměl by se chtít přispůsobit jiným,nebo na sobě cokoliv měnit. Pokud to nejsou ty špatné vlastnosti. S těmi když člověk hodně chce,dají se z části odstranit. Dnešní doba je prostě taková a je jen málo lidí kteří se snaží zůstat sví. Výchova a okolí jsou taky důležité na jeho utváření. Hodně záleží na rodinném zázemí atd. I když je člověk jaký chce měl by se řídit tím co je správné,aby se pak mohl jednou na sebe podívat do zrcadla. Důležité je mít kole sebe ty správné lidi,kterým můžete věřit a hlavně zůstat sví.
Já už opravdu víc nevymyslím,ale dofám že jsem aspoň trochu přispěl na toto téma.Usmívající se
Loučí se s vámy Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jin Jin | Web | 12. září 2012 v 10:16 | Reagovat

Moc hezký článek a je v něm spousta pravdy. Ano, v dnešní době lidi nezůstávají sví, bohužel. Už od školky se měníme tak, abychom byli většinoví

2 Lilly Lilly | E-mail | Web | 12. září 2012 v 13:02 | Reagovat

Úplne s tebou vo všetkom súhlasím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama