Astrální cestování

24. září 2012 v 12:42 | Revl |  Něco jako deník
Nejprve bych se chtěl všem omluvit, že jsem dlouho nepsal, ale mám starosti s vydáním knížky. A vlastně je pořád, co dělat. Teď už ale k danému tématu.

Víte, když jsem četl zajímavé články o Astrálním cestování, říkal jsem si, nejsem přece tak dobrý, abych takto složitý lvl zvládnul. Přeci jenom pohybovat se v jiné sféře (jak napsala Alue) odpojeni od Matrixu, se zdálo být velmi náročné. Pak mi došla ona skutečnost, že vlastně už sem to jednou zažil. Bylo to tenkrát, když mi jedna léčitelka pomohla. Jenže tenkrát jsem si nebyl vědom, že je to ono, nevěděl jsem ještě nic o Esoterice a moc jsem se nezajímal ani o to ostatní. Nějaké základní informace jsem měl. Ono to asi chce, když žijete v domě s duchem.Usmívající se

Pak jsem čistě náhodou narazil na blog http://karolinaloskotova.blog.cz, kde byli všechny tyhle zajímavé informace. Samozřejmě mě to začalo hned zajímat. Podle postupů jsem se zkoušel spojit s Andělem. Kupodivu ono to opravdu zafungovalo. Tak jsem si řekl "Když funguje tohle, proč ne ten zbytek?" Další byla práce s Energií. To bylo samo o sobě překvapení, když jsem zjistil, že to umím.

No a teď přišlo na řadu Astrální cestování. To mi přišlo asi nejtěžší. Bylo to hodně pozdě k večeru. Postupoval jsem podle návodu. Zhruba dvě hodiny jsem to zkoušel a bez výsledku. Chtěl sem to už vzdát, ale pak mi přišlo jako bych usnul. A pak se probudil. Páni, ono to opravdu fungovalo. Bylo to neuvěřitelné! Ocitnout se mimo svoje tělo. Místnost i všechno ostatní lehounce svítilo, všechno ale do šedavěbílé barvy. Necítil jsem dech ani tlukot vlastního srdce. Mohl jsem se přemísťovat po místnosti. Díky tomu, že už jsem věděl oč jde, sem si to také mnohem více užíval. Pak jsem se přenesl do kuchyně, a pak se prošel chodbou dole a po schodech nahoru a zas zpět. Dveře nebyli problém, úplně jsem ignoroval jejich podstatu. Nevnímal jsem, jestli je tma či ne, protože všechno bylo nepodstatné. Čas v tomto ohledu neexistoval. Opravdu jsem nevnímal, jak dlouho jsem mimo. Viděl jsem postavu, jak chodí po našem domě. Snažil jsem se na ní mluvit, jenže neodpovídala. Přišla mi smutná. No pak jsem se vrátil nazpět. Zjistil jsem, že jsem byl mimo asi hodinu, což mě trochu znepokojilo, ale to zásadní nastalo chvíli potom, co jsem otevřel oči. Pocítil jsem neskutečný příval energie. Bylo to jako bych nemusel jít spát. Samozřejmě, že i všechny starosti a problémy byli ty tam. Úžasný zážitek ! Určitě si to za čas zopakuji.


Loučí se s Vámi Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama