Kvalitní tým = základ úspěchu

20. srpna 2012 v 20:00 | Revl |  Něco jako deník
Uběhlo hodně dní od posledního článku, který jsem napsal, protože se chci zůčastnit soutěže Numero-un a svůj volný čas, kromě jiných věcí, věnuji také psaní k tématu soutěže.

Šesnáctého se u mě stavil můj kamarád. Zůstal přes noc a odjížděl až druhý den večer. Já, můj brácha a Setňa (kámoš) máme rádi počítačové hry. Kromě jiných věcí, takže volba byla jasná. Doslova jsme propařili odpoledne u hry Heroes VI. Je to tak trochu naše srdcovka. Samozřejmě byla i jiná zábava, ke které patřilo i opékání buřtů na ohni. Další den jsme opět, kromě jiných aktivit, zústali u hry World of Warcraft. Tuto hru hraju už dlouho, ale o tom jindy. Opět jsme se dostali k tématu Setňova gilda a složení. Setňa je v gildě Azeroth Kings. Chodí ty nejvyšší dungy atd, ale to není důležité. Důležitější je, že jsem zkusil jít k nim. Vzali mě hned a mám takový pocit, že jsem udělal dobře. Je tam příjemný kolektiv a fajn lidé a na tom asi stojí celý tým. Když máte skvělý tým, lidi, na které se můžete spolehnout, jde vše líp. Proto dosahují takových úspěchů jako nikdo na serveru. A o tohle jde především, ne? Spolehnout se na lidi a vědět, že když bude potřeba, tak Vám pomohou.

Víkend byl teplý a jako stvořený ke koupání. Zašli jsme s bráchou do krytého bazénu. Bylo to skvělé, ale kupodivu tam nebylo moc mládeže, jak já říkám a mě napadlo, co asi dělají? Neříkejte mi, že jsou všichni zalezlí doma nebo v nějaké hospůdce. Bylo to zvláštní, ale co se dalo dělat. A v dobré náladě pokračovala i celá neděle i dnešek. Celou dobu jsem ještě dočítal knížku Poklad Černého delfína od Foglara. Recenzi napíšu později, ale je to skvělá knížka. To by bylo asi pro dnešek vše.


Loučí se s Vámi Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama