Battlefield heroes

14. srpna 2012 v 17:19 | Revl |  Recenze
Takže dneska trochu odlehčené téma. Jde o hru Battlefield heroes, jednu z mnoha onlinenovek, model Free to play (hraní zdarma).

Tuhle hru jsem poprvé viděl v upoutávce na internetu. Na první pohled, nebo spíš na první poslech, mě upoutala hudba. Veselá a velice chytlavá melodie, která mě dostala. Grafika byla pěkná, kreslená a jen dodávala hře šmrnc. Tuto hru mi doporučil kámoš. Nevěděl jsem, co od toho mám čekat. Nakonec jsem hru zapnul a nainstaloval.

Děj není nic moc. Proti sobě válčí dva národy. Američané s modrou barvou (to jsou ti hodní :-)) a němci s červenou barvou (to jsou ti zlí). Ve hře je teď něco kolem 20 map. Jsou pěkně udělané, i když se občas objeví ve hře nějaké bugy, jsou většinou spíše pro zasmání, než že by vadili. Hra je v několika módech: Death macht, Capture the flag, obsaď a udrž bod.

Můžete se vybrat tři povolání: Guner, Solider, Sniper. Ve zkratce guner je tank. Nosí těžké zbraně, hodně vydrží a v abylitách má štít, kterým chrání ostatní. Solider je něco jako Healer. Nosí lehké zbraně, hází granáty a v abylitách má heal pro sebe i pro ostatní. Sniper má dvě možnosti: zabíjet na dálku nebo na blízko. Na blízko to bude něco jako roguna, na dálku to bude klasický sniper. Mně osobně příjde sniper jako nejzábavnější z těchto povolání.

Způsob expení od prvního do 30tého levlu. I když je hra zadarmo, fungují zde poplatky, za které se dají pořídit lepší zbraně, atd. Tím atd. myslím kloboučky, botičky a uniformy. V praxi to funguje tak, že 80% procent hráčů má poplatky. Ve hře je to pak spíš soutěž, o to kdo vypadá líp. "Hele já mam lepší klobouček, co s tím jako uděláš?". Já ze začátku hrál také bez poplatků. Řekněme, že do dvanáctého levlu to docela šlo. Většinou jsou ve hře hráči, kterým já s oblibou říkám lamy, což znamená, že jsou úplně hloupý. Takže pokud patříte mezi ty zkušenější pařany a máte aspoň trochu inteligence, nebude Vám soupeř dělat problém. Já si také pak zaplatil příspěvek a koupil si zbraň. Během chvíle jsem si připadal jak Rambo. Pokud proti Vám nešli minimálně čtyři najednou, měli jste velkou šanci soupeře porazit. Našlo se tam i pár skvělých hráčů, které bylo opravdu problém poslat na onen svět.

Závěrečné hodnocení: 7/10
Klady: skvělá hudba, pěkná grafika
Zápory: poplatky, mapy po čase začnou nudit, omezený limit určitého povolání ve hře


Tímto se s Vámi loučí Revl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama